KONKURS O TYTUŁ „MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI”

Jak każdego roku, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież szkolną w terenu gminy Trzebinia do udziału w konkursie poświęconym naszej „małej Ojczyźnie”. Szczęśliwy zwycięzca, poza nagrodą główną, otrzyma też zaszczytny tytuł „Mistrza Wiedzy o Trzebini na rok 2020”. W tegorocznym konkursie nie mogą brać udziału laureaci trzech pierwszych miejsc ubiegłorocznej edycji konkursu. Każda szkoła może maksymalnie wystawić 4 zawodników, ale sam konkurs ma charakter indywidualny. Bliższe informacje znajdują się na stronach internetowych organizatorów. Prace kwalifikacyjne należy składać do 15 maja br., a zmagania konkursowe przewidziane są na dzień 4 czerwca br.

social position