„Biblioteka – miejsce na czasie”, czyli XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy czas dla bibliotekarzy, czyli XXI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Z tej okazji zapraszamy serdecznie do naszej Biblioteki na szereg ciekawych imprez, z książkami w rolach głównych.

8 maja o godzinie 9:00 zapraszamy na spotkanie autorskie dla dzieci z Gabrielą Feliksik.
Trwa również konkurs plastyczny dla dzieci, związany z hasłem tegorocznego Tygodnia Bibliotek, „Biblioteka – miejsce na czasie”.

10 maja o godzinie 19:00 startuje Nocne Czytanie, organizowane w ramach konkursu BLISKO 2024-2025. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Noc w Bibliotece skierowana jest do dzieci wieku od 7 do 12 roku życia.

Natomiast 11 maja o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Mieczysławem Gorzką.

Serdecznie zapraszamy!