Obrazek files/mbp/img/pdf/Konkurs_biblioteka_miejsce_na_czasie/konkurs%20plastyczny_tydzie%C5%84%20bibliotek.png

„Biblioteka – miejsce na czasie” – konkurs plastyczny

Dziś Światowy Dzień Książki, a już wkrótce święto wszystkich książnic, jest to zatem doskonała okazja, by zaprosić dzieci do 12 roku życia z terenu gminy Trzebinia do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez naszą Bibliotekę w ramach XXI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Konkursowi towarzyszy hasło tegorocznej edycji, „Biblioteka – miejsce na czasie”, a zadaniem jest przygotowanie pracy, w dowolnej technice i formie, nawiązującej do tytułu konkursu. Konkurs trwa od 23 kwietnia, a prace, wraz z wypełnionym formularzem, należy składać do 13 maja do godziny 19:00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Wyniki ogłoszone zostaną na stronie internetowej Biblioteki do dnia 15 maja. Powodzenia!