Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletyn_gminny_kwiecien_2024.jpg

Kwietniowy biuletyn „Z serca Trzebini”

Jak co miesiąc, zachęcamy Państwa, do sięgnięcia po kolejny numer biuletynu gminnego. W kwietniu przeczytać można o wynikach wyborów samorządowych w naszej Gminie, o otwarciu Ambasady Kreatywnej Sztuki i Rekreacji w Myślachowicach czy o nowej siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest też kilka słów o tegorocznych zmaganiach Trzebińskiej Ligi Siatkówki i o planach dotyczących dzisiejszego dworca autobusowego. Tradycyjnie są również informacje z naszej Biblioteki. Recenzja, krzyżówka, prośba o udostępnienie fotografii i zaproszenia na biblioteczne wydarzenia. Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie na wszystkie wydarzenia w ramach Tygodnia Bibliotek, które odbędą się między 8 a 15 maja tego roku!