Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletn_gminny_marzec_2024.jpg

Przedświąteczny biuletyn gminny

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po przedświąteczne wydanie biuletynu. Tym razem przeczytać w nim można o stanie kinematografii w Trzebini, o remoncie Dworu Zieleniewskich czy o realizacji gminnego projektu „Z sercem na dłoni”, dzięki któremu w kilku szkołach podstawowych na terenie Gminy pojawiły się witryny chłodnicze, do których można wkładać jedzenie lub je z nich wziąć. Jest też wspomnienie o honorowym obywatelu Trzebini, prof. zw. dr hab.  Inż. Zbigniew Bonderek, który zmarł w tym roku. Tradycyjnie jest też kilka słów z naszej strony. Recenzja „Mrocznej kołysanki” Polly Ho – Yen i zapowiedź zbliżających się wydarzeń bibliotecznych. A jako że zbliżają się Święta Wielkiej Nocy w biuletynie znajdą też Państwo życzenia od Jarosława Okoczuka, Burmistrza Miasta Trzebini, i Marty Sikory, Dyrektor naszej Biblioteki!