Starszy bibliotekarz
Katarzyna Szczygieł Godziny otwarcia
e-mail: wodna@mbp.trzebinia.pl Czwartek: 11:00 – 19:00
tel: 32-612-13-69 Piątek: 11:00 – 19:00
adres: ul. 1 Maja 97
32-540 Trzebinia-Wodna
Młodszy bibliotekarz Agnieszka Krawczyk Godziny otwarcia
e-mail: gaj@mbp.trzebinia.pl Wtorek: 7:30 – 15:30
tel: 32-612-21-28 Czwartek: 10:00 – 18:00
adres: Os. Gaj 22
32-541 Trzebinia
Piątek: 10:00 – 18:00
Bibliotekarz Jolanta Jasińska Godziny otwarcia
e-mail: mloszowa@mbp.trzebinia.pl Wtorek: 8:00 – 16:00
tel: 32-611-05-19 Środa: 11:00 – 19:00
adres: ul. Krakowska 143
32-546 Młoszowa
Piątek:  12:00 – 20:00
Bibliotekarz Jolanta Jasińska Godziny otwarcia
e-mail: bolecin@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 8:00 – 16:00
tel: 32-613-75-50 Czwartek: 11:30 – 19:30
adres: ul. Topolowa 2 (Ośrodek Zdrowia)
32-540 Bolęcin
Młodszy bibliotekarz Sylwia Cygnar Godziny otwarcia
e-mail: psary@mbp.trzebinia.pl Wtorek: 7:30 – 15:30
tel: 515-043-831 Czwartek: 11:00 – 19:00
adres: ul. Św. Floriana 2
(Wiejski Dom Kultury)
32-545 Psary
Starszy bibliotekarz Ryszarda Osiecka Godziny otwarcia
e-mail: lgota@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 8:00 – 16:00
tel: 32-612-04-66 Czwartek: 12:00 – 20:00
adres: ul. Szkolna 1(Wiejski Dom Kultury)
32-543 Lgota
Piątek: 12:00 – 20:00
Starszy bibliotekarz Ryszarda Osiecka Godziny otwarcia
e-mail: czyzowka@mbp.trzebinia.pl Wtorek: 8:00 – 16:00
tel: 32-711-65-85 Środa: 8:00 – 16:00
adres: ul. Szkolna 11
32-541 Czyżówka
Młodszy bibliotekarz Aneta Leś Godziny otwarcia
e-mail: karniowice@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 8:00 – 16:00
tel: 32-612-06-23 Środa: 10:00 – 18:00
adres: ul. W. Łokietka 40 (Wiejski Dom Kultury)
32-545 Karniowice
Piątek: 10:00 – 18:00
Starszy bibliotekarz Katarzyna Szczygieł Godziny otwarcia
e-mail: zwm@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 8:00 – 16:00
tel: 32-612-00-93  Wtorek: 9:00 – 17:00
adres: ul. Os. Widokowe 21, SP nr 8
32-540 Trzebinia
 Środa: 9:00 – 17:00
Młodszy bibliotekarz Sylwia Cygnar Godziny otwarcia
e-mail: myslachowice@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 7:30 – 15:30
tel: 515-043-831 Środa: 11:00 – 19:00
adres: ul. Trzebińska 1 (Dom Kultury)
32-543 Myślachowice
Piątek: 11:00 – 19:00
Młodszy bibliotekarz Aneta Leś Godziny otwarcia
e-mail: dulowa@mbp.trzebinia.pl Wtorek: 8:00 – 16:00
tel: 32-612-03-88 Czwartek: 10:00 – 18:00
adres: ul. Brata Alberta 5 (Dom Strażaka)
32-545 Dulowa
Młodszy bibliotekarz Agnieszka Krawczyk Godziny otwarcia
e-mail: siersza@mbp.trzebinia.pl Poniedziałek: 7:30 – 15:30
tel: 32-711-92-65  Środa: 9:00 – 17:00
adres: ul. Grunwaldzka 97a (Dom Górnika)
32-541 Trzebinia-Siersza
Send message via your Messenger App
Rozmiar czcionki
Kontrast