Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

UWAGA CZYTELNICY !

W przypadku, gdy automatyczne powiadomienia z systemu bibliotecznego  Prolib nie dochodzą  na pocztę meilową - prosimy o sprawdzenie  ustawień  antyspamowych  w swojej skrzynce. Można także dodać  adres "Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript." do listy zaufanych odbiorców  tzw. "białej listy" lub zaznaczyć "Akceptuj pocztę z zewnętrznego przekierowania" bądź dodać nasz adres do wyjątków; wszystko zależy od skrzynki pocztowej użytkownika.

Jesteś tutaj: Start News UWAGA CZYTELNICY !