ŻYWA BIBLIOTEKA

Serdecznie zapraszamy!

Piątek, 24 marca 2017roku, Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini, od godziny 13:00 do 19:00!

Żywe Książki czekają na Was! W piątek czytamy: ”W obcym ciele”, ”Doświadczając homofobii”, ”Niewierzący od urodzenia”, ”Osoba na wózku inwalidzkim”, ”40-latka i nobliwy 70-latek - czy to się może udać?”, ”Polka - Niemka”, ”Student biologii z Egiptu”, ”Polska muzułmanka”, ”Gej”, ”Aktywizm zaczyna się po 60-tce”, ”Lesbijka”, ”Afgańczyk”, ”Wegetarianka”, ”Organizatorka Żywej Biblioteki”, ”Od Nigerii do Polski”, ”Społecznik, pasjonat historii i kultury Żydów, honorowy obywatel…”

Dzieci poniżej 15 roku życia proszone są o przybycie wraz z opiekunem!

Chcesz poznać historię inną niż większość? Chcesz porozmawiać z ciekawymi osobowościami? Chcesz spędzić czas trochę inaczej?
Żywa Biblioteka zagości tym razem do Trzebini! To właśnie u nas 24 marca w godzinach od 13:00 do 19:00 będziesz mieć okazję do rozmowy z Żywymi Książkami – osobami postrzeganymi stereotypowo i mogącymi doświadczać dyskryminacji.

Dokładnie tak, jak w każdej bibliotece wybierzesz tytuł, a bibliotekarz zaprowadzi Cię na właściwie miejsce, gdzie będzie czekać na Ciebie Książka. Tym razem zamiast tradycyjnej lektury, będziesz mógł/mogła porozmawiać w cztery oczy, w przyjaznej, pełnej otwartości i życzliwości atmosferze, o doświadczeniach wybranej osoby!
Zapraszamy 24 marca do Miejskiej Biblioteki Publicznej!
Przyjdź, przeczytaj, przekonaj się!

Jesteś tutaj: Start News ŻYWA BIBLIOTEKA