SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIĄ ULATOWSKĄ I JACKIEM SKOWROŃSKIM

Przy kawie i słodkim poczęstunku, w kameralnym gronie odbyło się wczoraj spotkanie autorskie z panią Marią Ulatowską i panem Jackiem Skowrońskim. Autorzy bardzo poczytnych książek opowiedzieli trochę o sobie i swojej pracy, trochę o podróżach i swoich bohaterach, trochę o tworzeniu w duecie, które wygląda inaczej niż praca w pojedynkę. Przedstawili także dotychczasowe książki, które wśród naszych czytelników cieszą się ogromną popularnością.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Jesteś tutaj: Start Galeria 2017 Spotkania autorskie SPOTKANIE AUTORSKIE Z MARIĄ ULATOWSKĄ I JACKIEM SKOWROŃSKIM