Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

WYGRANA W KONKURSIE!

Miło nam poinformować, że nasza Biblioteka znalazła się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „#mojabiblioteka” organizowanego przez portal www.lustrobiblioteki.pl

Nagrody główne otrzymało 5 bibliotek, w tym Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini, a wyróżnienia zdobyło kolejnych 10 placówek. Motywem przewodnim konkursu było zaprezentowanie swojej biblioteki w ciekawy sposób. Cieszymy się z tak ważnego w bibliotekarskim świecie wyróżnienia! Nagrodą są książki i  7-dniowa kampania w serwisie Lustro Biblioteki.

Lustro Biblioteki

Jesteś tutaj: Start News WYGRANA W KONKURSIE!