Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

KAMPANIA W SERWISIE LUSTRO BIBLIOTEKI

Miło przypomnieć nam, że nasza Biblioteka znalazła się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „#mojabiblioteka” organizowanego przez portal www.lustrobiblioteki.pl.

Nagrodą był zestaw książek i 7-dniowa kampania w serwisie Lustro Biblioteki. Kampania promocyjna naszej Biblioteki właśnie trwa!
Zapraszamy wszystkich chętnych do przeczytania artykułu zamieszczonego w serwisie Lustro Biblioteki!, a zawierającego rozmowę z jedną z nas i kilka zdjęć z naszej Biblioteki. Miłej lektury!

Lustro Biblioteki

Jesteś tutaj: Start News KAMPANIA W SERWISIE LUSTRO BIBLIOTEKI