Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

TRZEBINIA – MIASTO Z HISTORIĄ… MIASTO Z PRZYSZŁOŚCIĄ.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Trzebini do obejrzenia prezentacji  pt: Trzebinia – miasto z historią… miasto z przyszłością. Prezentacja została wykonana przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Adama Asnyka oraz Referat Promocji  i Współpracy z Zagranicą UM  z okazji 200-lecia nadania praw miejskich Trzebini.

Jesteś tutaj: Start News TRZEBINIA – MIASTO Z HISTORIĄ… MIASTO Z PRZYSZŁOŚCIĄ.