Obowiązujący od roku 2015 Rachunek bankowy przeznaczony do wpłat czytelniczych


 

Miło nam poinformować Naszych Czytelników, że Filie Biblioteczne nr 6 w Lgocie i nr 7 Czyżówce rozpoczęły pracę w systemie bibliotecznym Prolib i tym samym zostały włączone w komputerową sieć obsługi Czytelników. Zachęcamy Wszystkich do korzystania z nowych możliwości mających na celu poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

 


 

 


 

KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI" 2018

Zapraszamy do udziału w Wielkim Międzyszkolnym Konkursie o tytuł: „MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI” na rok 2018.

Szkoła Podstawowa nr 6 oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Trzebinia do udziału w konkursie o swojej „Małej Ojczyźnie”. Podobnie jak w roku ubiegłym będzie to konkurs indywidualny, a szczęśliwy zwycięzca – poza nagrodą główną – otrzyma też tytuł „Mistrza Wiedzy o Trzebini” na rok 2018.

W tegorocznym konkursie nie mogą brać udziału laureaci 3 pierwszych miejsc ubiegłorocznej edycji konkursu. Każda szkoła może wystawić maksymalnie 4 zawodników. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest napisanie przez każdego z uczestników pracy pisemnej, która będzie zarazem stanowić ostatnią konkurencję konkursową oraz wyrażenie zgody na publikację wizerunku przez uczestnika konkursu oraz nauczyciela-opiekuna (formularze do pobrania i wydrukowania znajdują się w załączniku do regulaminu konkursu). Pracę kwalifikacyjną należy nadesłać – w formie pisemnej i elektronicznej – do 15 maja 2018  (jest to również ostateczny termin zgłoszenia się do konkursu).


Miejska Biblioteka Publiczna
im. Adama Asnyka

ul. Narutowicza 10
32-540 Trzebinia

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel.: 32-612-13-98

NIP: 628-11-80-208

Jesteś tutaj: Start News KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA WIEDZY O TRZEBINI" 2018