Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

KONKURS CZYTELNICZY "POTOP" HENRYKA SIENKIEWICZA

Zapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym: Henryk Sienkiewicz – miłość, przygoda, historia. Trylogia. T. 2. „POTOP”

Dzienny Ośrodek Młodzieżowy „W Gaju” przy Fundacji DOBRY START oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini serdecznie zapraszają młodzież terenu Gminy Trzebinia, która nie przekroczyła 19 roku życia – czyli uczniów starszych klas szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich do udziału w zmaganiach konkursowych na temat powieści „Potop” Henryka Sienkiewicza. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie imiennego zgłoszenia do dnia 18 maja 2018 r. pocztą elektroniczną na adres organizatorów a także wyrażenie zgody na publikację wizerunku przez uczestnika konkursu i nauczyciela-opiekuna. Stosowne formularze (nr 1 i nr 2) znajdują się w załączniku do regulaminu konkursu.

Jesteś tutaj: Start News KONKURS CZYTELNICZY "POTOP" HENRYKA SIENKIEWICZA