UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

WSPIERAMY WAŻNE INICJATYWY

24 maja w Dworze Zieleniewskich odbyły się I Trzebińskie Dni Trzeźwości, a wraz z nimi Kiermasz Ofert spędzania wolnego czasu. Nasza Biblioteka z radością uczestniczyła w inicjatywie w myśl idei wspierania ważnych inicjatyw. Biblioteczne stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród uczestników. Hasło „Czytam, bo lubię…” jest aktualne zawsze i wszędzie!
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Jesteś tutaj: Start News WSPIERAMY WAŻNE INICJATYWY