Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

„TRZEBIŃSKIE LATO NA POLU – wystawa rękodzieła artystycznego”

Smykałkę artystyczną trzeba w sobie mieć, bo chodzi i o pomysł, i o wykonanie, i o cierpliwość. Gdy wszystkie te rzeczy „się spotkają”, powstają pełne artyzmu prace, pobudzające naszą wyobraźnię.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini serdecznie zaprasza na wyjątkową wystawę prac artystycznych. „Trzebińskie lato na polu” to tytuł prezentacji, której autorami są pasjonaci właśnie rękodzieła różnego rodzaju. Wystawę zaprezentowaną w holu bibliotecznym oglądać można do końca lipca. Jej finałem będzie spotkanie w Karniowicach, które odbędzie się 28 lipca, a podczas którego autorzy prac otrzymają okolicznościowe dyplomy!
Serdecznie zapraszamy.

Jesteś tutaj: Start News „TRZEBIŃSKIE LATO NA POLU – wystawa rękodzieła artystycznego”