UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

„TeKa” - Trzebiński Klub Artystyczny rusza!

30 sierpnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka rusza Trzebiński Klub Artystyczny ”TeKa”. Skupiać on będzie wszystkich chętnych, którzy lubią czytać, próbują swoich sił, chcą dzielić się swoją pasją! Z założenia „TeKa” ma skupiać się na twórczości literackiej, ale nie wykluczamy innych dziedzin twórczych, bo w końcu pasja do tworzenia to pasja do tworzenia. Powstanie Klubu jest odpowiedzią na prośby naszych Czytelników, którzy chcieli spotykać się w miejscu sprzyjającym właśnie rozwojowi pasji oraz czytelnictwa w ogóle.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Startujemy 30 sierpnia,
w czwartek, o godzinie 17:00 w Medi@tece!
Spotykać się będziemy co 2 tygodnie!

Jesteś tutaj: Start News „TeKa” - Trzebiński Klub Artystyczny rusza!