„KTÓRĘDY NA MOUNT EVEREST?” CZYLI ROZMOWY O HIMALAJACH

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini zaprasza serdecznie na spotkanie „ Którędy na Mount Everest?” czyli rozmowy o Himalajach. Gościem specjalnym będzie pani Margaret Watroba, himalaistka, jedyna Polka, która dwukrotnie stanęła na szczycie Everestu! W programie spotkania prezentacja multimedialna, rozmowy, pytania; oczywiście o tematyce górskiej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w piątek,
24 sierpnia 2018 roku, o godzinie 17:00!

Jesteś tutaj: Start News „KTÓRĘDY NA MOUNT EVEREST?” CZYLI ROZMOWY O HIMALAJACH