Czytelniku pamiętaj o terminowym zwrocie wypożyczonych zbiorów!

Z nierzetelnymi Czytelnikami Biblioteka wkroczyła na drogę postępowania sądowego!

UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

TRZEBINIA - Dzieje miasta i regionu 1989- 2017

Od 27 sierpnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka nabyć można książkę o najnowszych dziejach Trzebini i okolic. Jest ona pewnego rodzaju kontynuacją wydanej „przed z górą dwudziestu laty monografii historycznej tej niepospolitej miejscowości i jej wiejskiego otoczenia. Przedstawia dalszy ciąg historii miasta i zespołu wsi okolicznych( tzw. Sołectw) w latach przełomu XX i XXI stulecia”.
Jej uroczysta promocja oraz spotkanie z autorami miały miejsce 26 sierpnia w Dworze Zieleniewskich.
Książkę nabyć można w naszej Bibliotece, w Czytelni. Informatorium Regionalnym w cenie 38 zł.
Serdecznie zapraszamy!

Jesteś tutaj: Start News TRZEBINIA - Dzieje miasta i regionu 1989- 2017