UWAGA CZYTELNICY!!! Od dnia 1 października 2018 roku Medi@teka będzie czynna w godzinach od 11:00 do 19:00.

ODKRYWAMY TRZEBIŃSKIE TAJEMNICE

„Odkrywamy trzebińskie tajemnice” – gra miejska dla „młodych, młodszych i nie tylko”. Tym razem Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka zaprasza do wzięcia udziału w troszkę innej wersji gry miejskiej. „Śladami historii” podążać będziemy po naszej Trzebini, aby dowiedzieć się więcej i odkryć coś nowego o rodzinnej miejscowości. Tradycyjnie będziemy szukać Agentów z zadaniami do wykonania, będziemy rozszyfrowywać wskazówki i doskonale się bawić oczywiście. Na uczestników czekają jak zawsze atrakcyjne nagrody!

Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2018 roku!
Start: Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini
Data: 13.10.2018 rok