Walentynkowe przedstawienie słowno – muzyczne

W piątek, 16 lutego, z okazji Walentynek, w naszej Bibliotece odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Po raz kolejny zaprezentowała się grupa artystyczna Źródłosłów, ale – tym razem – w zupełnie innej formie. Królowała poezja, ale przerywana scenkami rodzajowymi odczytywanymi lub odgrywanymi przez naszych zaprzyjaźnionych artystów i ich gości. Muzycznie wspierała ich Urszula Siarczyńska. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Bijący brawo uczestnicy wieczoru
B. Czytająca wiersz B. Chwierut
Zbliżenie na A. Kasprzyk czytającą wiersz miłosny
A. Sokólska, A. Kasprzyk i Z. Tomski podczas przedstawiania swoich wierszy o tematyce miłosnej