DNI TRZEBINI 2018

Dni Trzebini odbyć się muszą, nawet pomimo chłodu, wiatru i deszczu Smile Sobota, 23 czerwca, była właśnie taka, ale nie przeszkodziło to ani organizatorom, ani uczestnikom. Biblioteka tradycyjnie na dniach miasta również miała swoje stoisko! Akcja bookcrossingowa, gadżety, zakładki; wszystko cieszyło się dużym powodzeniem wśród tych, którzy odwiedzili biblioteczne stanowisko. Dodatkowo na scenę główną zostali wywołani laureaci konkursu „Mistrz wiedzy o Trzebini”, który organizowany był już po raz 25.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z obchodów 24 Dni Trzebini.

Czytaj więcej...

„ŻYWE KSIĄŻKI” PO RAZ DRUGI!

W ramach współpracy z fundacją „Polistrefa” po raz drugi już gościliśmy w naszej Bibliotece „Żywe Książki”. Spotkanie oparte na kanwie właśnie biblioteki i „wypożyczania” książek cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dostarczyło też jedynych w swoim rodzaju wrażeń! Było i poważnie, i wesoło, trochę z zadumą, trochę sentymentalnie…Ale za każdym razem bardzo, bardzo ciekawie! Za rok z radością powtórzymy inicjatywę Smile
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Czytaj więcej...

KUBA MICHALSKI „ŚPIEWA HISTORIĘ POLSKI”!

Wieczór poezji śpiewanej Kuby Michalskiego przyciągnął w piątek 18 maja duże grono słuchaczy!

Czytaj więcej...

BOOKCROSSINGOWY WEEKEND

Piknikowo, zabawowo i książkowo. Ostatni weekend upłynął nam pod znakiem pikników rodzinnych organizowanych przy okazji Dnia Dziecka. Dzieci i rodzice bawili się, a my oferowaliśmy im bookcrossing, gadżety, zakładki, foldery, itp. Wszak czytelnictwo szerzyć trzeba zawsze i wszędzie Smile Byliśmy na Osiedlu Widokowym, w Psarach i w Dulowej!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej...

TAJEMNICE KSIĄŻKOWEGO EMPORIUM

17 maja Odział dla Dzieci i Młodzieży wraz z zaproszonymi dziećmi ruszyły w podróż do niezwykłego świata pełnego książek, zagadek i sekretów.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Galeria 2018 Różne