Obrazek files/mbp/img/rozne/EMW_Icon.png

16 – 22 września – Europejski Tydzień Mobilności

W ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, którego głównym celem jest zachęcenie ludzi do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń, zapraszamy trzebinian do naszej Biblioteki do zapoznania się z tematyczną mini – wystawą. Wystawę oglądać będzie można od piątku 16 września. Dzieci i młodzież w piątek zapraszamy do udziału w warsztatach plastycznych, które odbędą się w godzinach od 14:00 do 16:00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Natomiast w środę, 21 września, w godzinach od 12:00 do 14:00 przy haśle „Książka łączy”, które nawiązuje to tegorocznego hasła Europejskiego Tygodnia Mobilności, będzie można wziąć lub oddać książkę na bibliotecznym stoisku bookcrossing’owym. Zapraszamy!

Plakat promujący Europejski Tydzień Mobilności