IBUK libra poleca się na Tydzień czytania e-booków

6 – 12 marca - Tydzień czytania E-Książek z IBUK Librą

Zapraszamy do korzystania z oferty e-książek w naszej bibliotece w ramach kolejnej edycji święta, które w tym roku rozpoczyna się 6 marca i potrwa do 12 marca. Czym jest tydzień czytania e-booków? To święto każdego świadomego czytelnika, który nie boi się korzystać z nowych technologii.

Nasza biblioteka od 2013 roku udostępnia czytelnikom setki publikacji, do których dostęp można mieć 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. E-publikacje to świetne rozwiązanie dla osób prowadzących intensywny tryb życia, które nie mogą w godzinach otwarcia biblioteki korzystać z jej zbiorów, chcą oszczędzać czas czy środowisko oraz nowe technologie traktują jako naturalną przestrzeń zdobywania wiedzy.

Tydzień czytania e-booków to świetny powód do sięgnięcia po publikacje elektroniczne. Zwłaszcza, że w dniach od 5 do 19 marca dostępne będą dodatkowe tytuły. Zachęcamy do odwiedzin w naszej Bibliotece i pobrania kodu aktywacyjnego! Więcej informacji pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 105.

Baner z okazji Tygodnia czytania e-booków. IBUK libra