Kwietniowe spotkanie Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”

W piątek 14.04 odbyło się kolejne spotkanie Klubu Czytelniczego "Książka i Kawa". Tym razem nasze grono było wyjątkowo zróżnicowane wiekowo, bo do dyskusji włączyli się też najmłodsi czytelnicy:) Rozmawialiśmy o swoich ulubionych książkach. Najwięcej czasu poświęciliśmy stosunkowo młodemu gatunkowi- komedii kryminalnej. Dzieliliśmy się naszymi odczuciami odnośnie tego rodzaju literatury. Wspominaliśmy dzieła jednej z najpoczytniejszych polskich pisarek - Joanny Chmielewskiej oraz "pisarzy młodszego pokolenia", Alka Rogozińskiego, Anety Jadowskiej, Marty Matyszczak, Iwony Banach, Marty Kisiel oraz Jacka Galińskiego. Na koniec najmłodsi uczestnicy opowiedzieli o swoich ulubionych książkowych bohaterach :) Tematów do rozmów jak zawsze nie brakowało. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do naszego klubu!

Bibliotekarka z jedną z pań uczestniczących w spotykaniu