Zdjęcie z niespodzianką przygotowaną dla Jubilatki. Stolik, a na nim książka, filiżanka z herbatą, talerzyk z poczęstunkiem i ozdobne kwiaty z bibuły

Mała niespodzianka dla Czytelniczki

W ostatnim czasie 90. urodziny obchodziła Pani Janina Dzierzba, Czytelniczka od wielu lat regularnie odwiedzająca filię biblioteczną w Gaju. Z tej okazji biblioteka przygotowała małą niespodziankę dla Jubilatki. Pani Janina otrzymała pamiątkowy podarunek, który na pewno umilił jej dzień. Spędziła też trochę czasu z bibliotekarzem, któremu przy herbatce opowiedziała o swoich przeżyciach - szczęśliwym dzieciństwie w Młoszowej, czasach wojennych, poszukiwaniach pracy, przeprowadzce do Gaja i oczywiście o ulubionych książkach. Pani Janinie jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!