Uczestnicy spotkania przy przygotowanym dla nich stoliku

Muzyczna niespodzianka

Na początku grudnia na filii bibliotecznej w Gaju odbyło się przedświąteczne spotkanie Klubu Czytelniczego "Książka i Kawa". Z tej okazji bibliotekarz przygotował niespodziankę. Do grona uczestników dołączył zaproszony gość, pan Bogdan Hajduła, pasjonat gry na akordeonie. Pan Bogdan wykonał kilka utworów świątecznych, w tym kolędy. Zagrał także inne piosenki; na specjalne życzenie zgromadzonych Pań :) Poza tym były oczywiście dyskusje o książkach związanych tematycznie z Bożym Narodzeniem. Atmosfera była wspaniała, a uczestnicy zgodnie stwierdzili, że warto byłoby częściej w ten sposób urozmaicać nasze spotkania. Dlatego każdą osobę, która posiada ciekawe hobby (nie tylko muzyczne) i chciałaby je zaprezentować w sympatycznym gronie, zapraszamy do kontaktu z  bibliotekarzem pracującym na filii bibliotecznej nr 2 w Gaju :)