Panie uczestniczące w spotkaniu Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa”

Przy kawie o książkach…w Gaju

27 września rozpoczął działalność Klub Czytelniczy "Książka i Kawa". Spotkania odbyły się w Bibliotece Głównej, ale także na wybranych filiach bibliotecznych. Takie spotkanie odbyło się także na filii nr 2 w Gaju.
Biblioteczny klub czytelniczy to propozycja dla każdego, kto lubi czytać książki i prowadzić swobodne dyskusje na ich temat. To także doskonały sposób na poznawanie nowych ludzi. Na pierwszym spotkaniu miłośników czytania omówiliśmy kwestie organizacyjne, po czym rozpoczęliśmy dyskusję o ostatnio przeczytanych książkach, a także o ulubionych gatunkach literackich i najchętniej czytanych autorach. Ponieważ nasze czytelniczki najbardziej lubią polskie powieści obyczajowe, ustaliliśmy, że na następne zajęcia zapoznamy się z najnowszą powieścią Doroty Gąsiorowskiej pt. „Obietnica Łucji”.
Wszystkich chętnych do rozmów o książkach zapraszamy do naszej filii 27 października na kolejne spotkanie klubu!