Troje dzieci przy stoliku w trakcie oglądania książeczek do rysowania i wykonywania prac z papieru

Wakacyjnie :-)

Jak co roku, w czasie wakacji najmłodsi mieszkańcy osiedla Gaj szczególnie chętnie odwiedzają bibliotekę. Do tej pory podczas zajęć udało się wyzwolić kreatywność uczestników na wiele sposobów. Dzieci z pomocą bibliotekarki wykonały szybowce, samoloty i inne latające obiekty techniką origami,  tworzyły wyklejanki m.in. z popcornu, a nawet zbudowały za pomocą klocków Lego i silniczka jeżdżący samochód :-) Oprócz tych aktywności brały udział w zawodach w sprawnym wyszukiwaniu informacji,  rysowały swoje ulubione postaci z bajek i rozwiązywały proste łamigłówki. I oczywiście świetnie się bawiły :-)