Zdjęcie okładki wydania lipcowego biuletynu gminnego

Biuletyn gminny na lipiec

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po kolejny numer biuletynu gminnego „Z serca Trzebini”. Przeczytać w nim można, m. in. o rozstrzygnięciu konkursu na nazwę dla nowo budowanego obiektu w centrum miasta. W sobotę, podczas Dni Trzebini, mieszkańcy wybrali nazwę „Manufaktura – Kultura w Sercu Gminy”. Natomiast Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Trzebińskiej COR zaprasza na wystawę „Trzebińscy Żydzi”, którą można oglądać w Muzeum Regionalnym przy dawnym szybie „Zbyszek”. Jak co miesiąc jest też recenzja książki. Tym razem „ Kochanek mojej żony” Danki Braun. Jako Biblioteka zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w wakacyjnych warsztatach, które zakończą się piknikiem integracyjnym 2 sierpnia. Wszystkim natomiast proponujemy udział w corocznym konkursie „Wakacyjny Mistrz Czytania”. Pamiętajcie też o środowych spotkaniach dla miłośników szydełkowania i lipcowym Klubie Czytelniczym "Książka i kawa".