Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletyn_gminny_pazdziernik_2023.jpg

Biuletyn październikowy

Zachęcamy Państwa do sięgnięcia po kolejny numer biuletynu gminnego „Z serca Trzebini”. Przeczytać w nim można, m. in. o otwarciu nowej sali gimnastycznej w Bolęcinie, o nowej siedzibie dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebini oraz o innych inwestycjach poczynionych w gminie. Jak co miesiąc jest też recenzja książki. Tym razem „Piękni i młodzi. Opowieść o rybnickich Żydach” Małgorzaty Płoszaj. Jako Biblioteka zachęcamy do udziału w wieczorze poetycko-muzycznym Marii Chruściel, pt. „Nieprzypadkowo…zostawiam wiele przypadkom”, który odbędzie się 20 października o godzinie 17.00. Zapraszamy również na wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Korzonka pt. „Na granicy piękna i brzydoty”, który odbędzie się 27 października o godzinie 17.00.
Pamiętajcie też o środowych spotkaniach dla miłośników szydełkowania oraz o październikowym Klubie Czytelniczym "Książka i kawa" i listopadowym Klubie Numizmatycznym.