Logo projektu ekologicznego

„Czytamy – pszczołom pomagamy” – wyniki konkursu

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu pt. „Czytamy – pszczołom pomagamy”, który przeprowadzany był w ramach ekoakcji „Trzebinia po stronie natury.” Konkurs trwał od stycznia do lipca tego roku. Polegał na wypełnieniu karty ekologa naklejkami zbieranymi podczas kolejnych wizyt w Bibliotece. Następnie należało wysiać otrzymane od nas nasiona i czekać na ich zakwitnięcie. Kolejnym krokiem było przysłanie zdjęć roślin, które wyrosły i udzielenie odpowiedzi na literacką zagadkę. Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. Oto nagrodzeni:
Miejsce I – Joanna Gadocha
Miejsce II – Ewa Brózda
Miejsce III – Marta Kokoszka
Wyróżnienia:
Ewelina Dulowska – Kucharczyk
Anna Kłeczek
Kacper Salwin
Zachęcamy do obejrzenia nagrodzonych zdjęć na naszym profilu facebook’owym. O terminie wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców i wyróżnionych w najbliższym czasie.