Drugie spotkanie Klubu Czytelniczego "Książka i kawa" za nami

W czwartek 27 października spotkaliśmy się ponownie, by rozmawiać o książkach, a dyskusja wędrowała w najróżniejszych kierunkach. Było trochę o wyzwaniach czytelniczych oraz obiecane polecane tytuły. Pojawiały się i te ambitne, i te mniej wymagające, a nawet poradniki o wychowaniu dzieci czy książki o kulisach powstania kultowych seriali. Popołudnie spędziliśmy w rewelacyjnej atmosferze, dyskutując tak swobodnie, że aż trudno uwierzyć, iż jeszcze miesiąc temu się nie znaliśmy. Klub jednogłośnie podjął również decyzję o wyjściu z naszą działalnością "w świat". Już wkrótce wypatrujcie znaczka "Klubowych polecajek" w bibliotece, by dowiedzieć się jakie tytuły zrobiły na klubowiczach wrażenie. Na następnym spotkaniu kolejna dawka polecanych książek, będziemy również dyskutować o pomysłach na dalsze uatrakcyjnienie naszych dyskusji. Widzimy się już 24 listopada. Drzwi jak zawsze pozostają otwarte, do zobaczenia!