Edukacja finansowa w Bibliotekach Publicznych

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini przystąpiła do projektu „Edukacja Finansowa w Bibliotekach Publicznych.” Projekt współfinansowany jest w ramach „Programu Unii Europejskiej Erasmus+", a w Polsce realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W jego ramach, w formie online, przeprowadzone zostaną zajęcia związane z planowaniem finansów i budżetu osobistego, z systemem finansowym, kredytami i pożyczkami, z ubezpieczeniami, ochroną i bezpieczeństwem konsumenta w sieci oraz z funkcjami banku centralnego. Projekt realizowany będzie w miesiącach kwiecień – maj. Więcej informacji pod numerem telefonu 515 043 831.