Obrazek files/mbp/img/rozne/Zr%C3%B3wnowa%C5%BCony%20transport.png

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Z okazji przypadającego na dni od 16 - ego do 22 – ego września Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w naszej Bibliotece już dziś można zapoznać się z mini – wystawa tematyczną. Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu to inicjatywa, której głównym celem jest zachęcenie ludzi do zmiany niekorzystnych dla zdrowia i środowiska przyzwyczajeń. Konkretne chodzi o wybieranie bardziej ekologicznych środków przemieszczania się, np. roweru, komunikacji miejskiej czy po prostu spaceru. W naszej Bibliotece w piątek 22 września o godzinie 10:00, w ramach obchodów akcji odbędą się warsztaty dla najmłodszych. Więcej informacji w Oddziale dla dzieci i Młodzieży lub pod numerem telefonu 32 612 13 98 wew. 106.