Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/biuletyn_gminny_kwiecien.jpeg

Gminny biuletyn na kwiecień

Kolejny numer biuletynu gminnego już jest! W kwietniu nie mogło zabraknąć akcentu związanego ze Świętami Wielkanocnymi. Jest zatem relacja ze spotkania z Tradycją opatrzona pięknymi zdjęciami. Przeczytać także można o wyborach na osiedlach Salwator i Krakowska, o powołaniu drugiego zastępcy Burmistrza Miasta Trzebini czy o pszczelarskiej pasji, o której opowiada Jacek Chrząścik, prezes Koła Pszczelarzy w Trzebini. Tradycyjnie są też akcenty biblioteczne. A z nich - prezentacja kolejnej filii bibliotecznej czy recenzja książki Alka Rogozińskiego. Jest też informacja o zdobytym przez Bibliotekę I miejscu w ogólnopolskim konkursie dla archiwów społecznych. I najważniejsze – zaproszenie do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Tygodnia Bibliotek, ogólnopolskiej akcji odbywającej się rokrocznie w dniach od 8 do 15 maja. Więcej szczegółów związanych z tym bibliotekarskim świętem ukaże się na naszej stronie w najbliższym czasie.