Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini

ikonatiktok

ikonafacebook

ikonafacebook

instagram

kontrast

zwieksztext

ikona tel

logo e-mail

ikona place

AktualnościGry planszowe w ramach realizacji projektu

Dodano:

W najbliższym czasie do szkół z terenu naszej Gminy trafią gry planszowe. Przekazanie ich szkołom oraz przeprowadzenie krótkich prelekcji historycznych jest częścią projektu "Pamiętajcie o Solidarności", na który fundusze udało się pozyskać naszej Bibliotece. Gra tematycznie związana jest z historią „solidarnościową” naszej gminy. Będzie dostępna także w naszej Bibliotece w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży. Całe przedsięwzięcie dofinansowane jest ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego - edycja Niepodległość po polsku.

Wróć