Statuetka jubileuszowa

Jubileusz 10 – lecia Przedszkola Błękitna Laguna

Cytując Jana Pawła II „Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”. Takie słowa na statuetce, wraz z gratulacjami i życzeniami z okazji Jubileuszu 10 – lecia, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini, Marta Sikora, złożyła na ręce Magdaleny Hajdus - Kawali, Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego „Błękitna Laguna.” Z kolei nasza Biblioteka w podziękowaniu za owocną współpracę została wyróżniona statuetką jubileuszową, za którą serdecznie dziękujemy. To wielka radość brać udział w radowaniu serca „małego człowieka.” W tym miejscu pragniemy również złożyć serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkoli i szkół z terenu gminy Trzebinia, a zwłaszcza tym pracującym w Przedszkolu „Błękitna Laguna”, z okazji ich zbliżającego się święta!