Obrazek files/mbp/img/pdf/Biuletyn_gminny/Biuletyn_gminny_listopad_2023.jpg

Kolejny numer lokalnego wydania

Listopadowe wydanie lokalnego biuletynu jest już w obiegu. Tym razem przeczytać w nim można o wzroście gminnych dotacji na przydomowe zbiorniki na wody opadowe i roztopowe, wymianę źródła ciepła i zakup przydomowych oczyszczalni. Są też informacje o remoncie pomnika upamiętniającego ofiary niemieckiego faszyzmu przy ul. Rafineryjnej, o nagrodach Burmistrza Miasta Trzebini dla pracowników trzebińskich placówek oświatowych czy o działalności Stowarzyszenia Abstynenckiego Integracja w Trzebini. Jak zawsze jest też kilka słów od nas; recenzja książki i harmonogram wydarzeń bibliotecznych na najbliższe dni. Zachęcamy też do przeczytania wywiadu z Gabrielą Feliksik, autorką m. in. książki „Pimpuś piesek”, z którą niedawno spotkać się można było na Targach Książki w Krakowie lub w naszej Bibliotece podczas spotkania autorskiego dla najmłodszych!