Dyrektor MBP, Monika Kłak-Gorlewicz oraz uczestnicy konkursu ekologicznego z upominkami

Konkurs "Świat rzeczy z recyklingu-przywracamy życie odpadom"

„Świat rzeczy z recyklingu – przywracamy życie odpadom” to konkurs ekologiczny, który odbył się w naszej bibliotece 23 i 25 października. Przy jego realizacji współpracowaliśmy ze Związkiem Międzygminnym „Gospodarka Komunalna”, który przygotował dla dzieci konkursowe upominki. Zadaniem uczestników było wykonanie prac, związanych z ekologią i nie tylko, na makietach. Dzieci korzystały z gromadzonych od września materiałów plastycznych i surowców wtórnych. Zaprezentowały wspaniałe pomysły, kreatywne podejście i świetną pracę w grupach. Efekty ich działań będzie można oglądać od 29 października w holu bibliotecznym, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie prace. Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.