Obrazek files/mbp/img/aktualnosci/konkurs_michalak/CC6A8792.jpg

Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka  w Trzebini, we współpracy z wydawnictwem „Znak”, zapraszają wszystkich Użytkowników Biblioteki do udziału w konkursie na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak. Wystarczy w terminie do 31 grudnia 2023 roku wysłać recenzję wybranej książki Katarzyny Michalak ( z dopiskiem „Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”) na adres rokmichalak@znak.com.pl  8 najlepszych recenzji ukaże się w najnowszej powieści Katarzyny Michalak, a ich autorzy zostaną nagrodzeni książkami. Do udziału w konkursie zachęcamy również Czytelników naszych filii bibliotecznych. Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc do Medi@teki pod numer telefonu 32 612 13 98 wew.107 lub wchodząc na stronę https://landing.freshmail.io Zapraszamy do wspólnej zabawy!