Kolaż ze zdjęć ze spotkania lutowego Klubu Czytelniczego

Książka i Kawa - spotkanie z Bogusławą Chwierut

Za nami kolejne, tym razem bardzo wyjątkowe, spotkanie Klubu Czytelniczego "Książka i Kawa". Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć Panią Bogusławę Chwierut, poetkę, powieściopisarkę, animatorkę kultury, która opowiedziała nam o dziesięciu latach swojej pracy twórczej. Z pasją mówiła o poezji oraz o zainicjowanych przez siebie wieczorach poetyckich; przybliżyła nam tematykę swoich powieści i opowiedziała o zamiłowaniu do fotografii. W drugiej części spotkania głos z kolei zabrali Klubowicze, którzy jak zawsze niezawodnie, dostarczyli mnóstwa nowych polecanych tytułów. Za miesiąc widzimy się znowu, kolejne spotkanie Klubu Czytelniczego odbędzie się w czwartek 30 marca. Zapraszamy i do zobaczenia!