Grafika promująca wydarzenie. Na niej 2 dłonie z podniesionymi kciukami w barwach Polski i Ukrainy. Pod nimi – otwarta książka

Lekcje języka polskiego dla obywateli Ukrainy ruszają. Розпочинаються уроки польської мови для громадян України

We wrześniu ruszają kolejne zajęcia dla obywateli Ukrainy, którzy chcą się uczyć języka polskiego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 15 września 2022 roku (czwartek) o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej naszej Biblioteki. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji pod numerem telefonu 519 783 886.

Розпочинаються уроки польської мови для громадян України
У вересні розпочинаються чергові заняття для громадян України, які хочуть вивчати польську мову. Організаційні збори відбудуться 15 вересня 2022 року (четвер) об 11:00 в конференц-залі нашої Бібліотеки. Записи застосовуються. Кількість місць обмежена. За додатковою інформацією телефонуйте 519 783 886.