Zdjęcie okładek lipcowego biuletynu

Lipcowy numer biuletynu gminnego

Najnowsze wydanie biuletynu jest już dostępne. W lipcowym numerze przeczytać można między innymi o gminnych inwestycjach, o niezwykłej i utalentowanej młodej Trzebiniance, 8-letniej Marysi Gavagnin, a także o pięknych jubileuszach: 25-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta w Trzebini oraz 10-lecia istnienia klubu sportowego UKS Górnik Siersza. Obejrzeć można również obszerną fotorelację z tegorocznych Dni Trzebini. Jak co miesiąc, nie brakuje wieści z naszej Biblioteki. Są jak zawsze zapowiedzi bibliotecznych wydarzeń na najbliższy czas, recenzja, tym razem świetnego kryminału z górami w tle, a także słów kilka o kolejnej dotacji, którą naszej Bibliotece udało się pozyskać – na projekt „Młodzi bezpieczni na drodze” w ramach programu DROGOWSKAZ.