Kolaż ze zdjęć ze spotkania Klubu Czytelniczego

Listopadowe spotkanie Klubu Czytelniczego już za nami

Członkowie Klubu Czytelniczego „Książka i Kawa” spotkali się wczoraj po raz trzeci. Ze spotkania na spotkanie grono Klubowiczów powiększa się o nowe osoby, co wszystkich nas ogromnie cieszy. Spędziliśmy niezwykle miłe popołudnie przy stole pełnym książek, które Klubowicze przynieśli ze sobą, by o nich porozmawiać. Spotkanie tym razem zdominowały pozycje poruszające tematy dość trudne, ale udało się wpleść w dyskusję również kilka lżejszych tytułów, które mogą umilić długie zimowe wieczory. Wszystkie te propozycje już wkrótce powędrują do kolejnej edycji „Polecajek klubowych” i już teraz zachęcamy, by wypatrywać ich w naszej Bibliotece.

Pod koniec spotkania w rozmowę zaczął się wkradać nastrój bożonarodzeniowy i pojawiły się pierwsze propozycje świąteczne. Klimat Świąt będzie nam silnie towarzyszył na kolejnym spotkaniu Klubu, na które już dziś serdecznie zapraszamy. Odbędzie się ono wyjątkowo, na prośbę jednej z Klubowiczek, w ostatnią środę miesiąca, czyli 28 grudnia o godz. 17:00. Drzwi jak zawsze pozostają otwarte!