Majowe świętowanie na „Drutach i Szydełku”

Maj to dla naszych miłośniczek robótek ręcznych okres świętowania – grupa istnieje już dwa lata! Świętowanie rozpoczęło się symbolicznym toastem na pierwszym majowym spotkaniu w Bibliotece, a zakończyło w ostatni weekend w altance na ogródku jednej z naszych utalentowanych uczestniczek, przy pysznych domowych ciastach i pieczonych ziemniaczkach. Jednak nawet w czasie świętowania Panie nie zwalniają tempa i wciąż dziergają jak szalone, a ich najnowsze arcydzieła podziwiać można w zamieszczonej poniżej galerii. Grupa wciąż z radością wita w swych szeregach nowe osoby, więc wszystkich pasjonatów robienia na drutach i szydełku już dziś zapraszamy na spotkania czerwcowe. W każdą środę o godzinie 15:30.