Strona tytułowa bezpłatnego biuletynu gminnego.

Majowe wydanie biuletynu

Kolejne wydanie biuletynu jest już w obiegu, a na stronie tytułowej charakterystyczne zdjęcie z pikniku w stylu PRL, który odbył się 1 maja. Biblioteka tradycyjnie była na placu przy ulicy Ochronkowej ze stoiskiem bookcrossing’owym. W tym numerze przeczytać można także o obchodach Dnia Strażaka, o antyterrorystach na Dniu Kadeta w trzebińskim Liceum Ogólnokształcącym czy o Trzebińskiej Lidze Siatkówki. Tradycyjnie prezentowana jest kolejna – ostatnia już - filia biblioteczna i recenzja książki. Jest również mowa o kolejnej turze zajęć z języka polskiego dla obywateli Ukrainy, które odbywają się w naszej Bibliotece oraz o dotacji, którą pozyskaliśmy na przeprowadzenie projektu „Pamiętajcie o Solidarności” w ramach Programu Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej. Zachęcamy do lektury!