Obrazek files/mbp/img/aktualnosci/konkurs_michalak/CC6A8479.JPG

„Maraton czytelniczy” z książkami Katarzyny Michalak

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka  w Trzebini, we współpracy z wydawnictwem „Znak”, zapraszają wszystkich Użytkowników Biblioteki do udziału w konkursie „Maraton czytelniczy”, będącym jednym z elementów programu „Rok Katarzyny Michalak w bibliotekach”. Pierwsze 2 tysiące osób ( w konkursie bierze udział kilkadziesiąt bibliotek ), które do 31 grudnia 2023 roku wypożyczy i przeczyta 15 książek autorstwa Katarzyny Michalak otrzyma od wydawnictwa „Znak” egzemplarz powieści z autografem pisarki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszej Biblioteki po odbiór specjalnej planszy, na której w Wypożyczalni Beletrystycznej każdorazowo będzie można otrzymać pieczątkę potwierdzającą wypożyczenie książki. Do udziału w konkursie zachęcamy również Czytelników naszych filii bibliotecznych. Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc do Medi@teki pod numer telefonu 32 612 13 98 wew.107 lub wchodząc na stronę https://landing.freshmail.io. Zapraszamy do wspólnej zabawy!