Miejska Biblioteka Publiczna w Trzebini

ikonatiktok

ikonafacebook

ikonafacebook

instagram

kontrast

zwieksztext

ikona tel

logo e-mail

ikona place

AktualnościStrona tytułowa bezpłatnego biuletynu gminnego

Marcowe wydanie biuletynu

Dodano:

Marcowe wydanie biuletynu gminnego w znacznej mierze poświęcone jest zbiórkom organizowanym przez Trzebinian na rzecz Ukrainy. Podkreślić należy, że mieszkańcy naszej gminy stanęli na wysokości zadania i pięknie zmobilizowali się na rzecz naszych sąsiadów zza wschodniej granicy. Ponadto przeczytać można też informacje o planowanych inwestycjach na terenie naszej gminy. Jest też porada radcy prawnego oraz – tradycyjnie – sylwetka kolejnej filii bibliotecznej i recenzja; tym razem „Influencerka” Ellery Lloyd. Zachęcamy naszych Czytelników do lektury!

Wróć