Anita Lipnicka, Zastępca Burmistrza Trzebini, oraz Marta Sikora, Dyrektor MBP w Trzebini, wręczają bony upominkowe przedstawicielom szkół biorącym udział w projekcie

Nagrody dla szkół uczestniczących w konkursie „Czytamy – pszczołom pomagamy”

Osiem szkół, a w nich ponad 500 uczniów, wzięło udział w konkursie „Czytamy – pszczołom pomagamy”, który przeprowadzany był w ramach gminnej eko – akcji „Trzebinia po stronie natury.” We wtorek, 22 czerwca, Anita Lipnicka, Zastępca Burmistrza Trzebini, oraz Marta Sikora, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Trzebini, wręczyły bony upominkowe przedstawicielom szkół, które zaangażowały się w realizację zadań w ramach projektu. Bony do realizacji w centrum ogrodniczym otrzymały: Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebini, Szkoła Podstawowa nr 6 w Trzebini, szkoły podstawowe z Psar, Dulowej, Lgoty i Myślachowic, Publiczna Szkoła Podstawowa w Czyżówce oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa EDISON. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w tej ekologicznej inicjatywie, a naszym Użytkownikom przypominamy o przysyłaniu zdjęć wysianych przez nich nasion na konkurs.