Niezwykłe historie zwykłych ludzi

Już po raz III zapraszamy serdecznie do udziału w wyjątkowym wydarzeniu! „Żywa Biblioteka” to inicjatywa oparta na konwencji biblioteki, ale takiej, w której wypożyczamy „żywe książki” czyli ludzi na rozmowę. Wybieramy „książkę”, siadamy z „nią” przy stoliku i chłoniemy jej opowieść… To wydarzenie ma na celu pokazanie, że możemy być różni, a jednocześnie tak podobni do siebie. Zapraszamy serdecznie w piątek 24 maja od godziny 13:00, a nawet wcześniej, do Sali konferencyjne MBP. Tytuły tegorocznych „Żywych Książek”: Michał. Niewierzący od urodzenia. Jacek. Aktywizm zaczyna się po 60-tce. Piotr. Feminista. Irmina. Mama tęczowego dziecka, osoby niebinarnej. Gosia. Weganka. Gosia. Alkoholiczka. Sebastian. W obcym ciele. Przemek. Gej. Marta. Łemkini. Sebastian. Mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej. Joanna. Organizatorka Żywej Biblioteki Stephen. Bahaita z Australii Lista jest uaktualniana na bieżąco. Przyjdźcie, „czytajcie”, słuchajcie i bądźcie z nami!